Spiruli - finest algae limonade

Spiruli czyni wolnym! 

THE BALANCER 

Smaczny wielofunkcyjny suplement/napoj stworzony w oparciu o algi Spirulina platensis (kontrolowany ekstrakt z 40g alg) w kombinacji z bogata w wapń algą Lithothamnium calcareum, czarny bez i owoce cytrusowe.

SPIRULI zawiera różnorodne aktywne składniki, które działają korzystnie na organizm ludzki i przez to przyczynia się do dobrego samopoczucia: 

- jest świeży, owocowy, działający orzeźwiająco przez zawartość naturalnych, roślinnych składników; produkowany i pakowany w zgodzie z naturą  

- pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu ludzkiego i przez to przyczynia się do lepszego trawienia pokarmów i napojów 

- pobudza metabolizm 

- przeciwdziała Jetlag & Hangover 

- jest wspaniałą bazą dla wszelkiego rodzaju koktajli 

- działa relaksująco i odstresowująco 

- nie zawiera jodu,laktozy, jest bezalkoholowy i jest bez glutenu 

- Zawiera w 100-tu % naturalne składniki i jest wegan

- nadaje się też dla sportowców, cukrzyków a także dla dzieci 

- przy świetle dziennym podnosi dobry nastrój 

- w nocy pomaga w zaśnięciu 

- jest optymalnym suplementem diety dla wegetarian i wegan

- Bez GMO i BPA-Free

- Anti-Doping https://www.koelnerliste.com/en/product/spiruli-befreit/

nasza Spirulina plantensis NIE pochodzi z Azji

Zdowie i Smak

Zdrowie

Spirulina jest niezwykle bogata w pełnowartościowe bialko (około 60-70%), w niezliczona ilosc składników odżywczych oraz enzymów. Jest niezwykle bogata w chlorofil i fikocyjaniny. Skład spiruliny oraz duża biodostępność jej poszczegolnych skladnikow odżywczych, dostarczają organizmowi w bardzo szybki i  kompleksowy sposób wszystkiego, czego potrzebuje do zaopatrzenia w wystarczającą ilość energii każdej komórki organizmu. Aktualnie jest uznawana za pełnowartościowe i najbardziej bogate w składniki odżywcze pożywienie na Ziemi.

Smak

Mieszanka najlepszych składników stanowi doskonałą bazę dla SPIRULI, jest niezwykle orzeźwiająca i przekonuje każdego wymagającego smakosza.